Stolní hra Dobble CHRONO

Stolní hra Dobble CHRONO
Kód: ADCASDOB02

Dobble Chrono je takový vylepšený
Dobble. Obsahuje v sobě klasický Dobble, ale k tomu
ještě...

Celý popis
Asmodee
3558380024156
od 5 let
Dostupnost 2 ks
U Vás doma Zítra
Osobní odběr Dnes
Dopravné 109 Kč
GLS přepravní služba (Platba předem) 109 Kč
GLS přepravní služba (Hotově / dobírkou) 149 Kč
PPL soukromá adresa (Platba předem) 119 Kč
PPL soukromá adresa (Hotově / dobírkou) 159 Kč
Osobní odběr na adrese provozovny (Hotově / dobírkou) ZDARMA
Osobní odběr na adrese provozovny (Platba předem) ZDARMA
GLS Slovensko (Platba předem) 199 Kč
GLS Slovensko (Hotově / dobírkou) 249 Kč
GLS přepravní služba (Kartou online) 109 Kč
PPL soukromá adresa (Kartou online) 119 Kč
GLS Slovensko (Kartou online) 229 Kč
GLS přepravní služba (Platba předem) expedujeme po obdržení platby, nejdříve Zítra
GLS přepravní služba (Hotově / dobírkou) expedice Dnes, dodání Zítra
PPL soukromá adresa (Platba předem) expedujeme po obdržení platby, nejdříve Zítra
PPL soukromá adresa (Hotově / dobírkou) expedice Zítra, dodání 22.05.2019
Osobní odběr na adrese provozovny (Hotově / dobírkou) k vyzvednutí Dnes
Osobní odběr na adrese provozovny (Platba předem) k vyzvednutí po obdržení platby, nejdříve Dnes
GLS Slovensko (Platba předem) expedujeme po obdržení platby, nejdříve Dnes
GLS Slovensko (Hotově / dobírkou) expedice Zítra, dodání 23.05.2019
GLS přepravní služba (Kartou online) expedice Dnes, dodání Zítra
PPL soukromá adresa (Kartou online) expedice Zítra, dodání 22.05.2019
GLS Slovensko (Kartou online) expedice Dnes, dodání 22.05.2019
Cena
469
ks

Rezervace na prodejně

Zadáním emailové adresy a telefonního čísla rezervujete 1ks tohoto produktu po dobu 2 pracovních dnů. Zboží nachystáme do 30 minut.
Pro delší rezervaci či objednání více položek nebo více kusů najednou použijte, prosím, nákupní košík.

Stolní hra Dobble CHRONO
2 ks

Dráček.cz, Pod Kotlaskou 558/3, 180 00 Praha 8

Otevírací doba: Pondělí: 10:00 - 18:00 Úterý 10:00 - 18:00 Středa: 10:00 - 18:00 Čtvrtek: 10:00 - 18:00 Pátek: 10:00 - 17:00

 

Rezervovat na prodejně
Dobble Chrono je takový vylepšený Dobble. Obsahuje v sobě klasický Dobble, ale k tomu ještě přidává stopky se dvěma funkcemi, dvě tréninkové hry pro 1 hráče a 3 nové varianty hry. A pokud nevíte, co Dobble vlastně je, tak je to zábavná hra pro velké i malé. Kulatá kovová krabička obsahuje 55 kulatých karet a na každé je 8 symbolů. Kterékoliv dvě karty mají vždy jeden shodný. Hlavní je tedy postřeh a rychlost, s jakou si všimnete shodného znaku.

Pravidla jsou velmi jednoduchá a Dobble si můžete zahrát hned v pěti možných variantách: 1) Pekelná věž - Každý hráč si vezme jednu kartu lícem dolů a balíček zbylých karet se umístí mezi hráče lícem vzhůru. Hráči na začátku všichni najednou otočí své karty a snaží se najít na své kartě symbol shodný s jedním ze symbolů na vrchni kartě balíčku. Pokud se jim to podaří, mohou si kartu vzít. Takto hra pokračuje, dokud není balíček prázdný. Vítězí hráč s největším počtem karet. 2) Studna - Je opakem Pekelné věže. Mezi hráče se umístí jedna karta lícem vzhůru a ostatní karty jsou rozdány hráčům lícem dolů. Každý hráč tedy začíná se svým balíčkem karet. Na začátku opět hráči otočí vrchní kartu balíčku a snaží se najít shodný symbol se středovou kartou. Vítězí hráč, který se jako první zbaví všech karet. 3) Horký brambor - Každý hráč dostane do ruky jednu kartu lícem dolů. Všichni hráči najednou odhalí své karty a pokud najdou shodný symbol s kartou jiného hráče, mohou mu dát svoji kartu. Když má všechny karty jeden hráč, odloží si je stranou a celé kolo se opakuje, dokud mají hráči karty. Na konci vítězí hráč s nejmenším počtem obdržených karet. 4) Chyť je všechny! - Hráči doprostřed umístí jednu kartu lícem vzhůru a každý hráč před sebe položí jednu kartu lícem dolů. Všichni najednou poté karty otočí a snaží se na kartách najít shodné symboly s kartou uprostřed. Když se jim to podaří, vezmou si kartu, která leží před nimi nebo jiným hráčem, nikdy si ovšem neberou kartu ze středu stolu. Jakmile jsou karty před hráči rozebrány, umístí se středová karta dospod balíčku karet, otočí se nová středová karta a celé kolo se opakuje. Kdo má na konci hry nejvíce karet, stává se vítězem. 5) Otrávený dáreček - Na začátku hry dostane každý hráč lícem dolů jednu kartu, zbylé karty se zamíchají a balíček se lícem vzhůru umístí doprostřed. Všichni hráči najednou otočí své karty a snaží se najít shodný symbol na středové a soupeřově kartě. Když se to hráči podaří, umístí středovou kartu odpovídajícímu hráči na jeho kartu. Takto se pokračuje, dokud nedojdou karty v balíčku. Vítězí hráč s nejméně kartami.

Hra Dobble má velmi jednoduchá pravidla v českém jazyce a karty obsahují jenom symboly. Hra je tedy více než vhodná i pro děti, které se tak učí postřehu a vnímání různých tvarů. Díky kovové krabičce a skladnosti je hra ideální také do společnosti a na různá setkání a párty.

Vhodné pro děti od 6 let.
Určeno pro 1 až 8 hráčů.

Recenzi základní hry najdete ZDE
Celý popis
© 2019 Všechna práva vyhrazena, Dráček.cz Vytvořilo Foreveryone