Pro školy

Platba na fakturu

Pro školy, školky a státní organizace nabízíme možnost platby na fakturu. Pokud máte zájem o platbu na fakturu, napište toto prosím do poznámky ve své objednávce heslo:“Na fakturu“ nebo pošlete žádost emailem na michala.loudinova@dracek.cz po objednání zboží. Neučiníte- li tak, je pravděpodobné, že bude objednávka expedována podle vybraného druhu platby v objednávce. (např. při platbě převodem nebude balíček expedován dříve, než bude platba připsána na účet a riskujete tak zbytečné čekání na vyřízení objednávky). Některé organizace platí na účet před expedicí objednávky a tak nemůžeme předem odhadnout, jestli právě Vaše organizace zaplatí předem nebo vyžaduje platbu na fakturu.

Školkám a školám umíme vystavit fakturu obratem za rok 2019 a pošleme ji emailem k rychlému zprocesování platby, zboží pak dodáme v lednu po obnovení Vašich provozů. I když nebudeme mezi svátky na telefonu, nevadí, udělejte objednávku přes eshop, vpište poznámku fakturace 2019 a vše zařídíme, jakmile se dostaneme k vyřizování emailů, nejpozději pak v prvním lednovém týdnu. Do 23.12. večerních hodin pak vystavíme ještě obratem.

U objednávek učiněných až do 21.1.2020  jsme schopni vystavit fakturu s datem plnění v roce 2019. Pokud o toto máte zájem, vpište do objednávky - na fakturu 2019

© 2020 Všechna práva vyhrazena, Dráček.cz Vytvořilo Foreveryone