Váš nákupní košík
Cena nákupu: 0 Kč

ShopCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C
TOPlist

Pravidla soutěže o odrážedlo AZUB a další ceny

1) Soutěž o odrážedlo AZUB Fík Sport a další ceny (dále jen soutěž) probíhá od 31.5. do 30.6.2011 na webové stránce www.dracek.cz. Do soutěže budou zařazeny všechny emailové adresy uživatelů, kteří odebírají novinky/newslettery na www.dracek.cz a správně odpoví na tři soutěžní otázky.

Přihlášení do soutěže

2) Pro zařazení do soutěže stačí vložit svou e-mailovou adresu do pole „Zasílání novinek “ v termínu trvání soutěže a správně odpovědět na na soutěžní otázky na e-mail: soutez@dracek.cz v e-mailu s předmětem "soutez". Pokud soutěžící již newslettery na Dráček.cz odebírají, stačí aby správně odpověděli na soutěžní otázky.

3) Do soutěže je zařazena každá e-mailová adresa pouze jednou. Opakované zasílání odpovědí z jedné e-mailové adresy (nebo evidentně ze smyšlených adres se stejnými kontaktními údaji) může být považováno za porušení pravidel soutěže a vést k vyřazení ze soutěže.

Pořadatel soutěže

4) Pořadatelem soutěže je Stanislav Loudín IČO:71535161,  provozovatel internetového obchodu www.Dráček.cz . Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, či celou akci zrušit bez udání důvodu. Výhry jsou nepřenosné, nejsou na pořadateli právně vymahatelné ani je není možné směnit za hotovost.

Výhry v soutěži

5) Ze zaslaných správných odpovědí budou vylosováni tři výherci,kteří získají - v tomto pořadí:

  • Odrážedlo AZUB Fík SPort
  • Zdravou lahev
  • Houkačku na odrážedlo

Souhlas s odběrem novinek

6) Odběrem novinek, vyjadřuje účastník akce souhlas s pravidly a souhlasí se zasíláním obchodních sdělení (novinek, slevových akcí a nových soutěží) na svůj uvedený e-mail. Tyto novinky budou zasílány zpravidla 1x měsíčně. Tento souhlas platí pro Stanislav Loudín IČO:71535161, provozovatel internetového obchodu www.Dráček.cz. Z odběru novinek je možné odhlásit se kdykoli jednoduchým způsobem.

Ochrana osobních údajů

7) Účastník akce účastí v soutěži vyjadřuje , v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu tohoto souhlasu pro  Stanislava Loudína IČO:71535161, provozovatele internetového obchodu www.Dráček.cz za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností. 

8) Losování proběhne do 3 dnů od skončení soutěže.

9)  Výherci soutěže budou informováni po skončení soutěže na e-mailovou adresu, nebo telefonicky na kontakty, které uvedli společně s odpověďmi na soutěžní otázky . Nebudou-li na výzvu reagovat do 3 pracovních dnů od jejího doručení, propadá výhra ve prospěch dalšího vylosovaného.

10) Jména výherců v upravené podobě (Jméno, První písmeno příjmení a město) budou zveřejněny na soutěžní stránce a na firemní stránce na Facebook.com.

Doplňující podmínky

11) Výhru smí převzít pouze osoba starší 18 let.

12) Účastníkem soutěže se stává každý, kdo splní výše uvedené podmínky.